комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

МАЙЖЕ ПІВ ТИСЯЧІ ДОМІВОК У ПРИЛУЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ГАЗУ

Майже пів тисячі домівок у Прилуцькому районі залишилися без газу. Вночі 11 квітня біля селища Парафіївка сталася розгерметизація підземного газопроводу високого тиску.

Таке пошкодження могло статися через комплексний вплив зовнішніх факторів – навантаження від дороги, біля якої пролягає газопровід, просідання ґрунту та вплив ґрунтових вод. Про це Суспільному повідомила начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ «Чернігівгаз» Ольга Конопацька-Плєхова.

За її словами, наразі аварію локалізували та усувають пошкодження на газопроводі. Такі роботи можна проводити лише на відключеному газопроводі, тому тимчасово газопостачання припинили до сіл Власівка, Петрушівка, Качанівка та частково до Парафіївки.

Коли там знову з’явиться газ, невідомо, бо працівники «Чернігівгазу» мають обійти усіх споживачів і перевірити безпеку газопостачання. (Джерело - "Суспільне")

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.