комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

ЦІНА НА ГАЗ НЕ ЗРОСТАТИМЕ ПРОТЯГОМ 12 МІСЯЦІВ.

Річний контракт на газ, на який будуть автоматично переведені українці з 1 травня, гарантує побутовим споживачам стабільність і незмінність ціни на блакитне паливо протягом року.

Про це у коментарі УНІАН розповів директор великого українського газового Постачальника "ЙЕ енергія", голова правління Асоціації постачальників енергоресурсів Артем Компан.

"Для споживачів річний контракт - це стабільність. Адже ми зафіксуємо й озвучимо ціну, тоді люди розуміють, що їхні ризики застраховані. І якщо ціна пішла вгору, то існує гранична ціна, вище за яку споживач платити не буде. Якщо вона пішла вниз, у споживачів завжди є можливість перейти на дешевшу місячну ціну", - сказав він.

Умови оплати за газ в рамках річного контракту для споживачів не зміняться: оплата з відстрочкою до 25 числа наступного місяця залишиться. Це означає, що споживачам не потрібно буде платити за ресурс наперед, якщо вони цього не бажають.

Як повідомляв УНІАН, для запобігання цінових стрибків на газ уряд запропонував зобов'язати постачальників газу з 1 травня перевести всіх побутових споживачів на річний контракт.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зобов'яже всі газопостачальні компанії до 25 квітня опублікувати на своїх сайтах ціни на газ для споживачів, які діятимуть з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року. (Джерело - "УНІАН")

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.