комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

ШКОЛЯРІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ «ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ»

Упродовж квітня 2021 року на базі комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проводиться прийом творчих робіт для участі в обласному конкурсі «Зоологічна галерея». До участі в конкурсі запрошуються учні 7-9 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Конкурс проводиться в заочному форматі. Кількість робіт від автора чи колективу – два малюнки (на першому – намалювати птахів або ссавців, які мешкають на території регіону; на другому – представників різних зоогеографічних областей світу.

Прийом творчих робіт до 23 квітня 2021 року. На конкурс уже надійшли творчі роботи здобувачів освіти із Куликівської селищної ради; Височанської та Вертіївської сільських рад; Борзнянської, Корюківської, Носівської, Новгород-Сіверської, Прилуцької, Семенівської міських рад; закладів освіти обласного підпорядкування. (Джерело «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»)

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.