комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

ПОЛІЦЕЙСЬКІ КРОПИВНИЦЬКОГО ВРЯТУВАЛИ ХЛОПЧИКА

Учора вдень на балконі багатоповерхівки патрульні помітили хлопчика років семи. Він ледве тримався на краю карниза другого поверху, хотів стрибнути на землю, але дуже боявся.

Патрульні й дільничний поліцейський миттю зупинили мікроавтобус, який проїжджав повз, щоб якнайшвидше врятувати хлопчину. Водій, не зволікаючи, прийшов на допомогу.

Він під’їхав впритул до будинку. І щойно поліцейські вибралися на транспортний засіб, щоб дістатися до хлопчика, як він тієї ж миті не втримався і впав їм прямо до рук.

Ця історія зі щасливим кінцем зокрема й завдяки уважності, чуйності водія і його пасажирів, які із розумінням поставились до ситуації та звільнили салон маршрутного транспорту. Дякуємо кожному з вас!

Надалі справою займалися поліцейські Кропивницького районного управління поліції. (Джерело - Національна поліція України)

 

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.