комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

Вперше за тривалий час доба на Донбасі минула без обстрілів

Упродовж минулої доби в районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі вперше за тривалий час не було зафіксовано порушень режиму припинення вогню.

Про це вранці повідомили в прес-центрі ООС.

"Протягом минулої доби, 2 червня та станом на 7 годину ранку 3 червня, в районі проведення операції Об’єднаних сил порушень режиму припинення вогню не зафіксовано", - йдеться у повідомленні.

У Командуванні додали, що українські військовослужбовці контролюють ситуацію в районі проведення операції ООС та дотримуються режиму припинення вогню.

Днями у вітчизняній розвідці заявили, що Росія завезла на територію тимчасово окупованого Донбасу нові партії артилерійського та стрілецького озброєння та боєприпаси російського виробництва.

До цього президент України Володимир Зеленський розповів про можливий бліцкриг з боку Російської Федерації до кордонів Донецької та Луганської областей та спробу "прорубати" сухопутний коридор в Крим.

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.