комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

Україна у списку найкращих країн Європи для піших підйомів в гору

Середня довжина пішохідних маршрутів в українських Карпатах становить 23 682 метри.

Відповідний рейтинг найкращих і найгірших країн для хайкінгу в Європі склала компанія SaveOnEnergy, проаналізувавши маршрути в додатку AllTrails. Про це повідомляє "УНІАН" на своєму сайті.

Зокрема, Україна посіла другу після Ліхтенштейну сходинку в категорії "Найкращі країни для піших підйомів в гору" - з середнім набором висоти 1220 метрів.

Крім того, Україна потрапила до топ-3 країн Європи з найтривалішими походами в гори - середня довжина пішохідних маршрутів в українських Карпатах становить 23 682 метри.

Тим не менш, високі позиції в цих двох категоріях не дозволили Україні високо піднятися в загальному рейтингу найкращих країн Європи для хайкінгу - тут українські гори потрапили до топ-10 країн з найгіршими умовами для хайкінгу (6 місце). Дослідники відзначають, що крім тривалості маршрутів і висоти підйомів тут також враховувалася супутня інфраструктура, різноманітність маршруту і пейзажу, складність сходження і так далі.

А ось очолили рейтинг Ірландія, Ісландія і Великобританія, хоча вони помітно поступаються Україні за довжиною маршрутів і набором висоти.

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.