комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

В Україні за останні 30 років кількість шлюбів скоротилася втричі

Інститут шлюбу в Україні зазнає краху - за 30 років незалежності кількість одружень у країні скоротилася втричі.

Як стверджують журналісти ТСН, причиною падіння кількості шлюбів останнього року стала пандемія. А загалом українці перестали цінувати штампи в паспорті та довго не обирають собі пару для подружнього життя.

Тепер замість традиційного союзу співвітчизники віддають перевагу цивільному шлюбу з роздільним проживанням, полігамії або просто холостому життю.

За даними Держстату, якщо в 1991 році йшлося про пів мільйона пар, які одружилися, то в 2020-му ця цифра ледь дотягла до 168 тис. А COVID-19 тільки загострив спад: за останній рік кількість шлюбів скоротилася на 20%.

І навіть за умови, що за 30 років населення країни істотно скоротилося, тенденцію це не змінює - весільний ентузіазм українців зменшився у два з половиною рази: у 1991-ому на 1 тис. жителів припадало 9,5 весіль, а в 2020-ому — лише 4.

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.