комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

Україну накриє дика спека

У найближчий тиждень погода обіцяє температурний рекорд на рівні до +39 градусів. Найбільш непростими будуть дні з 15 по 18 липня.

Про це розповіла начальник відділу агрометеорології Українського Гідрометцентру Тетяна Адаменко, повідомляє Обозреватель.

"Зараз погоду в Україні формує висотний антициклон. Його центр знаходиться в Росії. Але це величезне утворення, яке впливає на погоду більшої частини території", - повідомила синоптик.

Друга половина поточного тижня може стати найспекотнішою цього літа.

"З 15 по 18 липня буде взагалі жесть, вище +35 градусів. + 37, а де +37, там і +39 градусів",- попередила Адаменко.

За її оцінками, руйнування антициклону можна очікувати не раніше 20-21 липня, тобто максимальні температурні показники на межі рекорду будуть спостерігатися не менше, ніж тиждень. Потім, нарешті, спека спаде.

За її словами, найближчими днями на заході України буде трохи прохолодніше, оскільки "російський" антициклон не дістає до цієї території країни. Можливі навіть невеликі дощі.

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.