комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"

В Чернігові масажистку судитимуть за випадкове вбивство клієнтки

У Чернігові масажистці вручили підозру у вбивстві клієнтки з необережності.

Згідно з інформацією, прокурором Чернігівської окружної прокуратури наприкінці минулого тижня погоджено повідомлення про підозру жительці Чернігова, 1972 року народження, яка підозрюється у вбивстві з необережності (ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України).

"Встановлено, що у квітні 2018 року підозрювана за місцем свого мешкання під час проведення масажу тіла долонями обох рук здійснила різкий поворот шийного відділу хребта потерпілої, внаслідок чого спричинила жінці тілесні ушкодження у вигляді закритої хребетно-спинномозкової травми з ушкодженням спинного мозку в шийному відділі", - йдеться у повідомленні.

Під час досудового слідства проведено низку судових експертиз. За їхніми висновками, тілесні ушкодження, завдані підозрюваною, мають причинно-наслідковий зв’язок із настанням смерті потерпілої у неврологічному відділенні однієї з лікарень Чернігова.

Масажистці загрожує обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.