комунальне підприємство
Телекомпанія "прилуки"
Тема дня: Прилучанка виборола нагороду на чемпіонаті України у Львові
  У Львові з 3 по 5 липня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 року народження. У змаганнях прийняло участь понад 640 учасників з 26 областей. Атлети Чернігівщини в особистому заліку вибороли дві срібні та три бронзові медалі. Тарасенко Віталій – 2 місце в бігу на 400м (50.08), вихованець Обласної ДЮСШ з олімпійських видів, тренер Луценко В.В. Дубіль Алевтина – 3 місце у стрибках у висоту (1.65м), вихованка Прилуцької ДЮСШ, тренер Чекалін С.П. Саєвський Ілля – 3 місце у метанні спису (700гр) – 57.59м, вихованець Бахмацької ДЮСШ, тренер Небощицький Г.О. Чирва Станіслав – 3 місце у штовханні ядра (5кг) – 15.30м, вихованець Обласної ДЮСШ з олімпійських видів, тренер Таратухіна Н.П.
Україна відкриває вакцинацію проти COVID-19 для всіх охочих

Україна відкриває останній - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, під час якого щепитимуть усіх охочих віком від 18 років. При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

"Ми отримуємо все більше вакцини проти COVID-19 та створюємо все більше пунктів, центрів, мобільних бригад з імунізації. Це дає змогу відкрити вакцинацію для всіх охочих та захистити якомога більше людей від коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму “Дельта”, який вже дістався до України. Водночас у пунктах та центрах вакцинації першочергово щеплюватимуть літніх людей, людей з хронічними хворобами та інші вразливі групи населення”, - зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Серед пріоритетних груп залишаються також медики, освітяни, соціальні працівники та військові, які контактують з великою кількістю людей.

Нагадаємо, що вакцинація проти коронавірусної хвороби в Україні проходить поетапно згідно з Дорожньою картою.

З відкриттям 5-го етапу запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток “Дія” перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на щеплення.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні. Повний перелік пунктів та центрів з адресами й телефонами є на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Працівників сфери охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовців, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.

Титульне фото
Нобелівську премію з медицини отримав шведський біолог

04-10-2022 | 13:35

Нобелівську премію в галузі фізіології та медицини за 2022 рік дали шведському палеогенетику Сванте Паабо. Він став лауреатом за відкриття в галузі геному вимерлих гомінідів та еволюції людини. Про це в понеділок, 3 жовтня, повідомив Королівський Каролінський медико-хірургічний інститут Стокгольма, який присуджує нагороду. Батько біолога Суне Карл Бергстрем у 1982 році також був удостоєний Нобелівської премії в галузі фізіології та медицини.  Нобелівську премію з медицини присуджували вже 112 разів. Її лауреатами ставали 224 людини. Минулого року нагороду отримали американські дослідники Девід Джуліус та Ардем Патапутян за відкриття рецепторів, що дозволяють людському тілу відчувати температуру та дотик.  Стартував Нобелівський тиждень З 3 до 10 жовтня оголосять імена лауреатів Нобелівських премій 2022 року в галузі фізики, хімії, літератури. Лауреат Нобелівської премії миру стане відомий 7 жовтня. Як повідомляло раніше агентство Reuters, букмекери ставили на президента України Володимира Зеленського. Джерело: DW

2

20-01-2023 15:20 |

Бюджет 2023. Коментар міського голови

19-01-2023 15:20 |

Пірнали в ополонку - святкували Водохреще

19-01-2023 15:19 |

Прилуки отримали нові, потужні генератори
2
ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.